Fartölvudokka Icybox USB-A IB-DK2241AC HDMI/DVI
Framleiðandi: Icy Box
Framl.númer: IB-DK2241AC
Vörunúmer: 8124
Til á lager
Frí heimsending
Icybox IB-DK2241AC - Multi Docking Station for Notebooks and PCs
Features
  • Extends 1x USB 3.0 to 11 further interfaces
  • Input: (to Notebook / PC):
    • USB 3.0 type-B female
  • Output:
    • 2x USB 3.0 type-A female
    • Including 1x USB 3.0 5 V charger for Smartphone / Tablet
    • 1x Microphone 3.5 mm jack
    • 1x Earphone 3.5 mm jack
    • 1x HDMI® Connector
    • 1x DVI-I (Dual-Link) 24+5 female
    • 1x Gigabit LAN RJ45 female
    • 4x USB 2.0 type A female
  • Including DVI to VGA adapter
  • USB 3.0 backwards compatible with USB 2.0
  • Vertical (with stand foot) and horizontal settable
  • Plug & Play and Hot Swap
  • Power adapter (100 – 240V), 5 V/4 A, 20 W
Allrounder in fancy piano lacquer look
  • Input: (to Notebook / PC):
    • USB 3.0 type B female
  • Output:
    • 2x USB 3.0 type A female
    • 1x Microphone 3.5 mm jack
    • 1x Earphone 3.5 mm jack
    • 1x HDMI® Connector
    • 1x Gigabit LAN RJ45 female
    • 4x USB 2.0 type A female
  • Inklusiv einen DVI zu VGA Adapter
  • Vertical (with stand foot) und horizontal settable
  • Plug & Play and Hot Swap
Note:
Tengdar vörur
Borðfesting Icybox IB-MS304-T fyrir 2x 6,5kg skjái
Til á lager
Kapall HDMI - HDMI 3,0metrar
Kapall DVI-D karl - DVI-D karl 2,0 metrar
Kapall HDMI karl - DVI-D 24+1pin karl 3,0m
Kapall HDMI karl - DVI-D 24+1pin karl 2,0m